Cod pachet : TA-MMA-200
compara...
Descriere produs
Caracteristici:
  • Afisaj digital,
  • Protectie termica,
  • Arc electric incorporat,
  • Functie anti-lipire, pornire la cald,
  • Suport pentru electrod 200A + 14mm²*1.6M,
  • Clema impamantare 200A + 14mm² * 1.3M ,
  • Masca de sudura, Perie
  • DIMENSIUNI/LUNGIME CABLU DE ALIMENTARE: CABLU DIN CUPRU 3*1.5mm², EXTERIOR 1.2M; stecher tip VDE european cu doi pini
  • Dimensiuni/lungime cablu de iesire: 14mm²*1.6M, 14mm²*1.3M
  • CICLU DE LUCRU: 60%